Astroloģija un horoskopi – solis atpakaļ | www.PasaulesGals.lv

Mar 18 2009

Astroloģija un horoskopi – solis atpakaļ

Raksts publicēts plkst. 16:56 zem tēmas Spiritisms. Astroloģija. NLO.

Autors: Dainis Rudzīts

Mūsdienās, kad zinātne ir sasniegusi neredzētus augstumus, kad jaunās tehnoloģijas nebeidz pārsteigt mūs, arvien lielāku popularitāti gūst tādas parādības kā astroloģija un horoskopi. To būtība ir pamatojoties uz zvaigžņotās debess pētījumiem prognozēt cilvēkam vēlamos rīcības un uzvedības modeļus, un tas ir solis atpakaļ māņticībā. Cilvēki bieži vien baidās iziet no mājām pirms nav lasījuši savu horoskopu. Tā ir dažādu līmeņu atkarība. Kāds mūsdienu vērotājs astroloģiju ir nosaucis par garīgām narkotikām. Neskatoties uz to, TV, radio un prese, zinot šo cilvēku aizraušanos un tiecoties celt savus reitingus, raida un publicē astroloģiskās prognozes un horoskopus.

Šīs nozares nezinātniskumu jau ir atklājuši viduslaiku zinātnieki. Zinātniekam un astronomam Kepleram pieder šādi vārdi: „Astroloģija ir astronomijas dumjā meita.” Un ne velti. Jo astrologu „aprēķini” pamatojas uz seno laiku priekšstatu par to, ka zvaigznes atrodas vienā plaknē. Arī mūsdienu astronomi, kas nopietni pētī zvaigžņotās debesis ir skeptiski attiecībā uz ideju, ka zvaigznes un citi debesu ķermeņi spētu iespaidot cilvēku likteņus.

Pavisam nepamatota ir doma, ka Bībele un Dievs atbalsta astroloģiju. Gluži pretēji, Dievs nopietni brīdina cilvēkus turēties tālāk no šīs jomas. Sen atpakaļ kādai valdniecei bija padomnieki, kuri nosaukti par „debesu mērotājiem un zvaigžņu novērotājiem”. Viņu pūļu bezjēdzīgums un viņu neapskaužamais liktenis atklāts kādā pravieša Jesajas vēstījumā: „Lai nu nāk tagad un tev palīdz tie debesu mērotāji un zvaigžņu novērotāji, kas pēc atsevišķiem jaunajiem mēnešiem aplēš to, kas nāks pār tevi! Tiešām tie ir kā salmi, ko uguns aprij; tie nevarēs pat savu paša dzīvību glābt no liesmu varas.” (Jesajas grāmata 47:13,14)

Ļaunums nebūs mūžīgs. Ļaunums, kas nes cilvēkam sāpes un ciešanas, pasaules galā tiks iznīcināts. Bībelē (Atklāsmes grāmatā 20:10 )ir teikts, ka Dieva pretinieks, cilvēku ienaidnieks un ļaunā cēlonis – sātans savu galu dabūs uguns jūrā. Ja tāds pats gals gaidāms arī debesu mērotājiem un zvaigžņu novērotājiem, tad loģisks secinājums ir, ka arī viņi ir sātana sabiedrotie un ļaunuma izplatītāji.

Vai astrologs, kurš ir vairāk vai mazāk ļauno spēku vadīts, var dot vērtīgu padomu? Vai tāds, kura gals būs uguns jūrā, var piedāvāt man ceļu uz mūžību, kuru man piedāvā Dievs? Protams, – nē. Tāpēc izvēlēsimies sekot dzīvajam Dievam!

Uzdot jautājumu

Epasts