Skatītāji ar izbrīnu raugās augšup, kad gaisma atspīd debesīs | www.PasaulesGals.lv

Dec 08 2008

Skatītāji ar izbrīnu raugās augšup, kad gaisma atspīd debesīs

Raksts publicēts plkst. 8:17 zem tēmas Bībelē teikts

Uguns bumba redzama vairāk nekā vienu tūkstoti kilometru diametrā

Uguns bumba redzama vairāk nekā tūkstošs kilometru diametrā

Autors: Atis Čerņevskis

EDMONTONA (Kanāda) – “Tas izskatījās kā raķete”, kāds vīrietis teica. “Mirklī, kad tas uzliesmoja virs pilsētas un prērijām, tas apgaismoja vakara debesis tik spoži kā dienas vidū”, cits piebilda.

Simti Edmontonā un droši vien tūkstoši Kanādas rietumos redzēja liesmojošu objektu debesīs ceturtdienas (20.11.2008) vakarā.

Cilvēki to aprakstīja kā zaļu, dzeltenu violetu vai zilu un teica, ka tas bija, kā sprādziens kā objekts, kas ātri pārvietojās debesīs.

Andrew Bartlett, 63, no sava desmitā stāva dzīvokļa Jasper Avēnijā filmēja lidmašīnu, kas lidoja netālu garām, kad viņš ieraudzīja kaut ko, kas izskatījās kā spoža uguns bumba.

Kamera darbojās viņam un izdevās uzfilmēt 2 sekundes. Šķiet objekts izdega mirkli pirms sasniedz horizontu.

„Sākumā tas izskatījās, kā krītoša zvaigzne,” viņš teica. „Tad tas kļuva lielāks un uzsprāga veidojot ugunīgu bumbu. Tā noteikti nebija tikai krītoša zvaigzne.”

Edmontonas starptautiskās lidostas preses sekretārs Jim Rudolph pastāstīja: „Debesis uz austrumiem no lidostas kļuva gaišas 17:27.”

Marcel Gobeil, kurš dzīvo fermā uz rietumiem no Beaumontas bija savā dzīvojamā istabā, kad viņš kā pats stāsta izdzirdēja “skaļu blīkšķi” kuram sekoja spožas un krāsainas gaismas debesīs.

„Sākumā es domāju, ka tā ir uguņošana” teica Goibels. „Es nekad neko tādu neesmu redzējis, tas bija zaļš un zils, kas mainījās uz spilgti sarkanu. Tas bija diezgan liels.”

Gobels pastāstīja, ka viņam šķita, ka objekts sasniedza zemi kādas 10 sekundes vēlāk.

“Daudzie liecinieki, kas kontaktējas ar žurnālu iespējams redzēja uguns bumbu, kas bija rezultāts no kosmosa atmosfērā ienākušam akmenim”, sacīja Chris Herd Albertas universitātes zemes un atmosfēras katedras asociētais profesors un meteorītu kolekcijas pārzinis. “Kaut kas tik spožs ir diezgan reta parādība”, viņš piebilda.

Tie bija fragmenti no žurnāla Edmonton Jornal 2008. gada 21. novembra numura.

Uguns bumba bija redzama vairāk nekā tūkstoš kilometru diametrā un to varēja vērot vienlaicīgi trīs štatu cilvēki.

Parastu meteorītu neparasta forma un šķiet nekas sevišķs. Un nekas sevišķs jau arī nenotika, tas sadalījās virs mazapdzīvotām vietām kur šobrīd meteorītu mednieki meklē un atrod līdz pat 14 kg lielas atlūzas, kas izdala visai nepatīkamu smaku.

Tas, protams, ir nenozīmīgi, ja tikai ļoti līdzīgus skatus nebūtu redzējuši cilvēki, kuriem Dievs rādījis notikumus par pasaules pēdējām dienām. Tas arī šķiet vēl nav redzējumu piepildījums, bet varbūt tikai līdzi jūtošā Dieva kārtējais mēģinājums pievērst uzmanību globālākām lietām par ēšanu, ģērbšanos un mājas būvniecību, un noteikti apstiprinājums tiem kas gaida Kristus atgriešanos, ka Dieva rādītās lietas nav nereālas cilvēku iedomas, bet fiziski iespējama realitāte.

Redzēts atklāsmēs un aprakstīts aptuveni pirms 150 gadiem.

„Lūkas evaņģēlijā 21:26 ir teikts: “Un cilvēkiem sirds pamirs izbailēs, gaidot lietas, kas nāks visā pasaulē.”  Nesen es redzēju ļoti iespaidīgs ainu. Es redzēju milzīgu uguns bumbu krītam starp brīnišķīgām mājām, tās pilnīgi iznīcinot. Es dzirdēju kādu sakām: “Mēs zinājām, ka Dieva spriedums nāks pār zemi, bet mēs nedomājām, ka tas nāks tik drīz.” Cits teica: “Tu zināji? Kādēļ tu to neteici mums? Mēs to nezinājām.” Šādus vārdus es dzirdēju runājam visapkārt.

Pa logu es varēju redzēt briesmīgu ugunsgrēku. Lielas uguns bumbas krita uz mājām, un no šīm bumbām ugunīgas bultas lidojas uz visām pusēm. Un bija neiespējami ierobežot uguni, kas aizdegās no jauna, un daudzas vietas tika iznīcinātas.  Cilvēku šausmas bija neaprakstāmas.

Civilizācijas pilsētas ar to noteikti saskārsies, vēl tie nav piedzīvojuši ārkārtīgo Dieva sašutumu, jo vēl ir cilvēki, kas izlauzīsies no ienaidnieka (Sātana) apmāna to nožēlojot un tiks pārveidoti..” Elena Vaita “Maranata” 25. lpp.

Redzēts un aprakstīts 2007. gada vidū

„Viņš norādīja uz četriem ļoti lieliem eņģeļiem. Viņi katrs savā stūrī turēja kaut ko tādu kā ļoti, ļoti, ļoti lielu kuģa buru. Es pamanīju, ka četri eņģeļi pieliek visus savus spēkus lai noturētu kas ir lielajā burā. Es dzirdēju skaļu pērkoni kam sekoja zibens un kaut kas, kas izskatījās kā lieli apaļi objekti lauzās cauri audumam. Troksnis, kas sekoja bija ārkārtīgi skaļš brīžiem pat apdullinošs. Lielais auduma gabals, kas līdzinājās burai trīcēja un izskatījās, ka eņģeļi ar kājām stumj zemi lai to noturētu, tikai zemes tur nebija.”   Ernie Knoll

Tos, kuriem zemes radītājs ir Dievs, ar ko tie sarunājās ikdienā un kura rokā ir viņu dzīvība, noteikti lasītais nešausmina, bet rada klusu prieku par Viņa drīzu atgriešanos. Turpretim tiem, kam lasītais uzdzen tirpas, gribu ieteikt – uzdrošinies tuvoties Dievam un iepazīt Viņu ne kā pasaules terorizētāju, bet Glābēju.

Uzdot jautājumu

Epasts