Visas planētas vienā rindā? - Meli | www.PasaulesGals.lv

Nov 28 2012

Visas planētas vienā rindā? – Meli

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Kristus otrā atnākšana,Spiritisms. Astroloģija. NLO.

Autors: Dainis Rudzīts

Tiek runāts, ka kāds ezotēriķis vai Tibetas lama prognozē, ka laikā ap 21. decembri pastāv ļoti liela milzu katastrofas iespējamība. Tas viss notikšot tāpēc ka decembra beigās Saules sistēmas planētas sastāšoties visas vienā rindā, un tas esot unikāls notikums, tas nozīmējot, ka visas planētas vienlaikus izies cauri galaktikas „nulles joslai”.

Neizskatās pēc gudro Tibetas mūku domu gājiena. Bet varbūt tas tāpēc, ka Tibetā nav interneta. Pat vienkāršam interneta lietotājam ievadot  Google meklēšanas programmā vārdu salikumu “solar system position today”, kas nozīmē – saules sistēmas stāvoklis šodien, tiek piedāvāti vairāki varianti, gan ļoti vienkārši, gan 3D formātā, kur var apskatīt to, kāds tad būs planētu stāvoklis uz šī gada 21. decembri. Apskatot šīs bildes (viens piemērs arī attēlā) skaidrs, ka nav iespējams novilkt taisnu līniju, lai uz tās izvietotos visas planētas, un atrast minēto bīstamo “nulles joslu”. Kas tad tas ir? Tie ir meli! It kā nav jau pirmā reize, ka mums kāds melo. Bet vienalga nepatīkami.

Jēzus, uzrunājot kādu reliģisko fanātiķu grupu, vienu personu nosauca par melu tēvu: “Jūs esat no sava tēva – velna, un jums gribas piepildīt sava tēva kārības. Viņš no paša sākuma ir bijis slepkava un nestāv patiesībā, jo patiesības nav viņā. Melus runādams, viņš runā pēc savas dabas, jo viņš ir melis un melu tēvs.” (Jāņa ev. 8:44) Tas ir velns, jeb sātans, jeb Dieva pretinieks. Viņš ir visu melu iedvesmotājs. Nesekosim viņam! Domāsim! Analizēsim! Meklēsim Bībelē, kas tur ir teikts par Jēzus Kristus atgriezšanos uz šo zemi visā savā varenībā. Lai Dievs palīdz mums izdarīt pareizas izvēles! Labākais vēl ir priekšā!

Uzdot jautājumu

Epasts