Vai atkal pasaules gals 21.decembrī? | www.PasaulesGals.lv

Nov 26 2012

Vai atkal pasaules gals 21.decembrī?

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

Autors: Dainis Rudzīts

2012

Kādu laiku atpakaļ tika pasludināts kārtējais pasaules gals uz 2012.gada 21.decembri. Režisori paguva uzņemt filmas. Arī citi izveicīgi ļaudis, izmantojot šo tēmu, nopelnīja kādu naudiņu. Pa internetu un e-pastiem rotē cilvēku prātus uztraucošas ne ta ziņas, ne ta tenkas par Tibetas mūka vēstījumiem. Tagad dažbrīd var dzirdēt par pieaugošo satraukumu, cilvēkiem šur un tur esot neziņā par to kas būs. Protams, daudz ir arī tādu, kas nemaz nav pamanījuši gaidāmo “galu”.

Ko tad īsti mēs varam gaidīt 21.decembrī? Da jeb ko, tikai ne pasules galu. Ir iespējami daži notikumu attīstības scenāriji.

Scenārijs Nr.1. Šajā dienā nenotiks nekas neparasts. Šis starp citu ir visticamākais variants no visiem. Diena paies, kā visas iepriekšējās, un dzīve turpināsies. Un rezultāts būs tāds, ka mūsu prātos nostiprināsies šaubas par to, vai vispār kādreiz var notikt kāds būtiskāks pavērsiens cilvēces vēsturē? Tiks panākta vienaldzība pret jebkādiem nākotnes paredzējumiem, kas varētu būt nozīmīgi mums. Un tādi paredzējumi ir Bībelē. Tur ir pravietota Jēzus Kristus otrā atnākšana.

Scenārijs Nr.2. Var sākties, kāda notikumu sērija, kas stipri izmainīs dzīvi uz mūsu planētas. Bet šis ir ļoti mazticams variants. Patiesībā, jau šodien notiek dažādi notikumi – gan negaidīti ekonomiska rakstura pavērsieni šeit Eiropā, Ķīnā un citviet pasaulē, gan pieaugošie militārie koflikti. Tas viss tuvākajā nākotnē būtiski iespaidos visas cilvēces dzīvi.

Kāpēc tad šajā dienā noteikti nebūs pasaules gals? Šis variants pamatojumu atrod Jēzus vārdos, kur Viņš stāstot saviem mācekļiem par notikumiem, kas norisināsies pirms Viņa atgriešanās uz Zemi, saka arī šo: “Bet dienu un stundu neviens nezina, ne debesu eņģeļi, ne Dēls, kā vien Tēvs.” (Mateja ev. 24:36 Lasi vairāk Bībelē Mateja evanģēlija 24.nodaļā.) Šajos vārdos ir gan arī pārliecība, ka Jēzus atgriešanās ir nenovēršams notikums. Un ir Kāds, kurš zin šo dienu. Tas ir Radītājs, kurš ir radījis mūsu planētu un arī mūs. Viņam mēs varam uzticēties.

Uzdot jautājumu

Epasts