Bailes no pasaules gala | www.PasaulesGals.lv

Apr 04 2012

Bailes no pasaules gala

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Kā sagatavoties

Autors: Māris Mols 

Brīžos, kad mūsu labklājība vai pat dzīvība ir apdraudēta, atklājas mūsu patiesā būtība. Mēs dzīvojam laikā, kad draudi mums uzglūn no visām pusēm. Sākot ar dabas kataklizmām, zemestrīcēm, vētrām, sausuma, karstuma un augstuma, līdz pat cilvēku radītiem draudiem – bezdarba, krīzes, nabadzības, nevienlīdzības, vardarbības un kara. Velnam patīk biedēt cilvēkus, jo nobijušos cilvēku ir daudz vieglāk pakļaut. No vēstures mēs zinām, ka despoti ir spējuši pakļaut tautas radot draudus, kas varbūt nemaz nav bijuši reāli.

Pēc Reihstāga ugunsgrēka Hitleram izdevās konsolidēt savu varu un tas tiek uzskatīts par Nacistiskās partijas vēstures svarīgāko lūzumpunktu. Uzbrukums ASV dvīņu torņiem bija par matu vairāku brīvību ierobežojošu likumu pieņemšanai un neilgi pēc uzbrukuma tika sākts karš pret Irāku. Eiropas finanšu krīze deva iespēju vēl vairāk centralizēt varu Eiropas birokrātu rokās, samazinot dalībvalstu pašnoteikšanos. Tas, kurš tieši izraisīja katru no šiem notikumiem, ir strīdīgs jautājums, tomēr viens ir skaidrs – cilvēku bailes no dažādiem draudiem var viegli izmantot lai tos pakļautu.

Personīgi es domāju, ka tāda arī ir sātana un tumšo spēku stratēģija. Ja kādreiz sātanam izdosies izveidot vienotu valdību šajā pasaulē, tad tas notiks izmantojot bailes, kā galveno motivatoru. Un tā tam, diemžēl, ir jānotiek. Pirms Jēzus Kristus nāks, lai paņemtu ticīgos no šīs pasaules uz savu valstību, Viņš dos velnam iespēju parādīt savas spējas pārvaldīt šo planētu. Tas ir tas, ko mēs redzam šodien, pasaules vara tiek pakāpeniski centralizēta. Nepaklausīgās valsts tiek sodītas, nacionālās intereses pakļautas starptautiskajām interesēm. Cilvēku brīvība un spēja pretoties tiek ierobežota, līdz kamēr ceļš uz antikrista valdīšanu būs gatavs.

Bet mums no tā nav jābaidās. Dievs ir apsolījis par mums rūpēties arī pašos tumšākajos brīžos. Ja mēs patiešām mīlam Dievu un no sirds vēlamies dzīvot pēc viņa principiem, mēs izturēsim šo laiku.

Uzdot jautājumu

Epasts