Tas vēl nav gals | www.PasaulesGals.lv

Mar 02 2011

Tas vēl nav gals

Raksts publicēts plkst. 12:50 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

Autors: Dainis Rudzīts

„Bet jūs dzirdēsit karus un karu daudzināšanu. Esiet nomodā, nebīstieties, jo tam jānotiek; bet tas nav vēl gals, jo tauta celsies pret tautu, valsts pret valsti, un būs bada laiki un zemestrīce dažās vietās.” Mateja ev. 24:6-7

Pēdējā laikā pasauli pāršalc intensīva informācijas plūsma par reģionāliem un starptautiskiem konfliktiem. Ekonomisti un politiķi prognozē tālejošas sekas Āfrikas ziemeļos un tuvajos austrumos notiekošajiem nemieriem. Šie notikumi pat, šķiet, mūsu uzmanībai aizēno daudzās ilgstošās karadarbības un nemieru vietas.

Mēs šeit Latvijā, jau bijām sacerējušies, ka tūlīt sasniegsim rietumu valstu labklājības līmeni un tad tik sāksim dzīvot pa īstam. Kāds šajās gaidās varbūt pat aizmirsa par cilvēka dzīves īslaicīgumu. Šķiet, ka šīs pozitīvās pārmaiņas mūsu valstī atliktas uz nenoteiktu laiku. Tikmēr arī attīstītajā rietumu pasaulē pakāpeniski brūk visi labklājības balsti – tur paliek arvien vairāk neapmierināto un pret kaut ko protestējošo.

Daži eksperti cilvēces nākotnes izredzes redz drūmās krāsās. Bet Jēzus, kurš jau pirms 2000 gadiem paredzēja mūsu dienu notikumu attīstību – daudzos karus un nemierus, uzrunā katru atsevišķu cilvēku uz šīs pasaules un saka: „Esiet nomodā, nebīstieties!” Un pēc šiem iedrošinošiem vārdiem seko vēl kāds paredzējums un reizē arī brīdinājums:

„Bet tas viss būs tikai lielo bēdu iesākums.” Mateja ev.24:8

Arī no gaidāmajām lielajām bēdām nav jābaidās. Ir tikai jābūt nomodā – jāvēro, jāizdara pareizie secinājumi un jārīkojas.

Tas nav gals, bet gan sākums pārejas posmam, kas ir starp pašreizējo pasaules kārtību un Dieva valstību, ko apsolīja kāds, kurš nemelo un kurš pilda solījumus. Tas ir Jēzus Kristus, kas to apsolīja.

Nebīsties no tā, kas notiek visapkārt! Iepazīsti Viņu un pamēģini Viņam uzticēties! Viņš nepievils!

Uzdot jautājumu

Epasts