Astroloģija 5. ASTROLOĢIJA KĀ NEVAINĪGA IZPRIECA? | www.PasaulesGals.lv

Jūl 01 2009

Astroloģija 5. Astoloģija kā nevainīga izprieca?

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Spiritisms. Astroloģija. NLO.

Autore: Sanda Veidemane-Thomollari

Daudzi cilvēki saka, ka lasot horoskopus tikai joka pēc. Tomēr, ja tā labi padomājam, joki ir mazi.

Vai esat dzirdējuši par treneri, kas tik ļoti tic zvaigžņu ietekmei, ka izšķirošajā spēlē nelaiž savu labāko spēlētāju laukumā tikai tāpēc, ka viņa horoskops tai dienai neesot veiksmīgs? Tā man vīrs stāstīja par Franču nacionālās izlases treneri Reimonu Domeneku.

Bet nu padomājiet par valdībā esošajiem cilvēkiem, kuru pasauli ietekmējošie lēmumi ir balstīti uz novecojušiem pieņēmumiem, ka Zeme ir plakana un atrodas Visuma centrā. Vai jums tā šķiet nevainīga izklaide?

Anekdote:

- Kāpēc esi mājās? Laiks kā radīts makšķerēšanai.

- Izlasīju horoskopos, ka zivīm šodien veiksmīga diena.

Kļūst šausmīgi iedomājoties, ka īstā vara atrodas neievēlētu cilvēku rokās, kas sniedz padomus valstij svarīgu lēmumu pieņemšanā, pamatojoties uz ‘labvēlīgajām’ un ‘nelabvēlīgajām’ dienām, neraugoties uz to, ka tas, kas astrologiem šķiet labvēlīgs, var izskatīties pilnīgi savādāks ekspertu acīs.

Vēl kāda ilustratīva anekdote:

- Kāpēc izšķīrāties?

- Horoskopi nesaskanēja.

- Un kas vēl?

- Pārējais viss saskanēja.

Ir pāri, kas izšķiras pie pirmajām nesaskaņām tikai tāpēc, ka tic horoskopu nesaderībai. Viņi nezina, ka visās attiecībās ir psiholoģiskas krīzes – bērnam piedzimstot utt. Šādas krīzes ir visiem pāriem. To kopīga pārvarēšana stiprina pāru attiecības. Tāpēc nedrīkst padoties. Bez iemesla sarautas attiecības nav nekāds joks!

UZMANĪBU!

Daudzi cilvēki nemaz nezina, ka astroloģija ir durvis uz okultismu un burvestībām.

Lūk, ko izlasīju internetā, meklējot materiālus par astroloģiju: „Bezmaksas maģijas stundas. Kļūsti par Ištares priesteri vai priesterieni. Bezmaksas stundās apmāca maģiju, zinības par senajiem dieviem un astroloģiju. Es jūs apmācīšu visā, kas nepieciešams, lai kļūtu par veiksmīgu priesteri, priesterieni vai burvi un veiktu senos rituālus.” http://www.teenwitch.com/divine/babylonian/ishtar.html

Tie nav nekādi joki – atcerieties, ka Ištare bija viena no asinskārajām senās Babilonijas dievietēm. Daudzi cilvēki, savas identitātes meklējumos, uzķeras uz tamlīdzīgiem piedāvājumiem.

Aiz nedzīvajiem elkiem vienmēr ir stāvējuši dēmoni un arī šodien nekas nav mainījies – viņi vēl joprojām alkst cilvēku upurus.

Asociējot sevi ar noteiktu zodiaka zīmi jūs ļaujat šīs zīmes dēmonam valdīt pār jūsu dzīvi. (Piemēram, ēģiptiešu dieviete Selketa – tiek asociēta ar skorpiona zodiaka zvaigznāju.)

Vai jums nešķiet, ka daudz prātīgāk ir pieņemt Bībeles Dievu, kas deva Danielam spējas atstāstīt un iztulkot valdnieka Nebukadnecara pravietisko sapni?

Ir cilvēki, kas saka, ka Bībele mūsdienām ir pārāk vecmodīga.
Nav tiesa. Visvecākā Bībeles grāmata mums stāsta par Zemi no mūsdienu zinātniskā skatu punkta:

Viņš ir tas, kas izpleš zemes ziemeļus pāri tukšumam, kas tur zemi uzkārtu ne pie kā. (Ījaba 26:7)

„Zinot, ka pirms 28 gadsimtiem valdīja uzskats, ka zeme ir plakana un balstās uz kāda dzīvnieka vai sengrieķu dieva pleciem, Bībeles daudz vecākais apgalvojums par lodveida zemi, kas karājas gaisā pati no sevis, rada izbrīnu.” (Marks Īstmens, ‘Science and the Bible’)

Būtu baznīcas kalpi bijuši sava uzdevuma augstumos, zinātne netiktu bremzēta. Dievs, kas ir radījis visus mums zināmos, un vēl nezināmos, fizikas likumus, nekad tos nav slēpis. Ja nemaldos, Mendeļejevs savu ķīmijas tabulu nosapņoja, pēc tam meklēja pierādījumus.

Ja Dievs mums devis smadzenes, tad tās ir jāpielieto.

Zinātne ir pierādījusi evolūcijas teorijas aplamību un lielā sprādziena neiespējamību. Viss dabā norāda uz Radītāju – tai skaitā arī zvaigznes.

Nav brīnums, ka Dievs jūtas aizvainots, kad cilvēki tic vairāk zvaigznēm, ko Viņš ir radījis, nekā pašam Radītājam. Galu galā, vai tad mēs prasām šķīvim, kas mums būs pusdienās, vai arī tam, kas ēdienu gatavo?

Dievs nosoda burvjus, astrologus, kā arī to sekotājus:

‘Izmēģini savu plašo buršanas un vārdošanas mākslu, ar ko tu esi nodarbojusies kopš savas jaunības, varbūt tā tev palīdzēs. Lai nu nāk tagad un tev palīdz tie debesu mērotāji un zvaigžņu novērotāji, kas pēc atsevišķiem jauniem mēnešiem aplēš to, kas nāks pār tevi! Tiešām tie ir kā salmi, ko uguns aprij, tie nevarēs pat savu paša dzīvību izglābt. Neviens tev nepalīdzēs. (Jesajas 47:12-15)

Ja vēlaties sev nodrošināt nākotni, uzticieties Dievam.

Ja vēlaties uzzināt nākotni, meklējiet Rakstos – tajos ir daudz pravietojumu, kas jau ir precīzi piepildījušies, kā arī tādi, uz kuriem vēl jāgaida.

Ja vēlaties pieredzēt pārdabisku varu, nemeklējiet to maģijā. Lūgšana un Dieva Vārds ir vislielākā vara, kas spēj padzīt pat dēmonus.

Tā nav nekāda sagadīšanās, ka šodien uzzinājāt patiesību, kas slēpjas aiz astroloģijas. Ieklausieties savā sirdī – Dievs jūs uzrunā un aicina uzticēties Viņam un kļūt par Viņa draugu.

Ne evolūcija ne pagānu dievi ir mūs radījuši. Dievs mūs radīja, pie tam dāvājot mums izvēles brīvību.

Viņš neradīja zvaigznes, lai tādējādi kontrolētu mūs. Viņš pats labāk bija ar mieru mirt nekā atņemt mums izvēles brīvību.

Vislielākais spēks visā Universā ir paša vājākā cilvēka spēja atbildēt savam Radītājam ar JĀ vai NĒ.

Izvēle ir jūsu rokās…

Citi raksti par šo tēmu:

Astroloģija 4. VAI ASTROLOĢIJA DARBOJAS?

Astroloģija 3. VAI ASTROLOĢIJA IR ZINĀTNE?

Astroloģija 2. MŪSDIENU ASTROLOĢIJAS IZCELSME

Astroloģija 1. ASTROLOĢIJAS IZCELSME

Trīspadsmitais zodiaka zvaigznājs

Astroloģija un horoskopi – solis atpakaļ

Īstie visu svēto svētki vēl būs

Zīlnieki vai viltnieki

Uzdot jautājumu

Epasts