Rakstu arhīvs par tēmu 'Jaunumi'

Jan 16 2009

Ekonomiskā krīze. Kā izdzīvot?

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Jaunumi

Šodien lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju vairāk vai mazāk jau ir izjutuši ekonomiskās krīze sekas savā dzīvē. No ziņām varam saprast, ka tā nav tikai mūsu valsts nelaime, bet gan to, ka tā skar visu pasauli. Tāpat mēs dzirdam paziņojumus, ka grūtākās dienas vēl ir priekšā. Pretrunīgi ir tikai apgalvojumi, cik ātri pasaule atlabs no šīs krīzes. Daži ekonomisti apgalvo, ka šis ir pašreizējās ekonomiskās sistēmas sabrukums, kuram sekos pilnīgi cits ekonomiskais modelis. Kredītu ekonomikai būšot gals. Lai kā arī nebūtu, mums daudz svarīgāk šobrīd ir rast atbildi uz jautājumu, kā izdzīvot, kad padziļinās ekonomiskā krīze?

Šeit būs septiņas idejas, kuras apkopoja Eds Reids, kas varētu mazināt stresu un vadīt ģimenes uz finansiālu brīvību.

Lasīt tālāk... »

Dec 31 2008

Laimīgu Jauno Gadu!

Raksts publicēts plkst. 9:00 zem tēmas Jaunumi

Jauno Gadu varam sagaidīt cerīgi, ka viss galu galā beigsies labi. Lai kāda arī nebūtu krīze – ekonomiskā, politiskā vai sociālā, lai kādi arī nebūtu sarežģījumi un izaicinājumi gan personīgi, gan globāli, gala iznākums būs Dieva valstība, kur taisnība mājo.

Lasīt tālāk... »

Nov 18 2008

Dievs, svētī Latviju!

Raksts publicēts plkst. 9:00 zem tēmas Jaunumi

Klāt ir diena, kad mēs vairāk nekā citās dienās dzirdam šos vārdus – Dievs, svētī Latviju. Dziedot himnu, kādam varbūt iezogas šaubas, vai Dievs var šajos vispārējās krīzes apstākļos svētīt Latviju? Jā, var gan!

Lasīt tālāk... »

Nov 17 2008

18. novembris

Raksts publicēts plkst. 11:30 zem tēmas Jaunumi

Domājot par savu valsti, mēs noteikti varam būt pateicīgi Dievam. Pateicīgi par to, ka ir šāda vieta uz zemes, kur valda salīdzinoša labklājība, brīvība un miers.

Lasīt tālāk... »

Apr 08 2008

Augšāmcelšanās svētki

Raksts publicēts plkst. 17:50 zem tēmas Jaunumi

Autors: Dainis
Daudzi no mums ir paguruši domājot par zinātnieku apgalvojumiem, ka ap 2050. gadu ekoloģiskās situācijas pasliktināšanās padarīs dzīvi uz mūsu planētas nepanesamu. Vēl nepatīkamāka ir pētnieku ziņa, ka uz 2025. gadu tikai nelielai planētas iedzīvotāju daļai būs brīvi pieejams dzeramais ūdens. Ziņas par nu jau sākušos pasaules ekonomisko krīzi, kura pašreiz mūs varbūt arī [...]

Lasīt tālāk... »

Apr 07 2008

Sveicināti mājas lapā www.PasaulesGals.lv!

Raksts publicēts plkst. 17:40 zem tēmas Jaunumi

Autors: Dainis Rudzīts

Šī nav teroristu mājas lapa, kuras mērķis būtu nospraust pasaules gala datumu. Vienkārši lasot Svētos Rakstus ir pavisam skaidrs, ka mūsu planētas ierastā lietu kārtība neturpināsies mūžīgi. Pārredzamā nākotnē šeit notiks neiedomājamas pārvērtības.
Ir dzirdēts, ka labais un ļaunais mūžīgi būs līdzās, ka vienmēr būs cīņa starp labo un ļauno. Tas nozīmētu, ka ciešanas [...]

Lasīt tālāk... »