Rakstu arhīvs par tēmu 'Radīšana vai evolūcija?'

Sep 26 2010

Evolūcijas reliģija

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Radīšana vai evolūcija?

Ja mēs saviem bērniem lasām stāstus, kur princese noskūpsta vardi un varde pārvēršas par princi, tad mēs tos saucam par pasakām. Bet, ja zinātnieki-evolucionisti saka, ka miljardiem gadu ilgā laika posmā no nekā ir radies viss, ko mēs tagad redzam, tajā skaitā mēs paši cilvēki, tad to sauc par ‘evolūcijas teoriju’.

Lasīt tālāk... »

Okt 28 2009

Teiskā evolūcija

Raksts publicēts plkst. 18:00 zem tēmas Radīšana vai evolūcija?

Uzskati par to, kā radies cilvēks mūsdienās ir ļoti atšķirīgi. Vairums cilvēku tic, ka dzīvība un cilvēks uz šīs zemes ir radies evolūcijas ceļā. Kā galvenie pierādījumi tam tiek uzskatītas fosīlijas, kā arī radiometriskie iežu vecuma mērījumi. Bībele savukārt apgalvo, ka šī pasaule un viss dzīvais ir radīts 7 dienās.

Lasīt tālāk... »

Mai 13 2009

Iepazīsti Radītāju!

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Radīšana vai evolūcija?

Daudz un dažādos veidos Dievs cenšas mūs iepazīstināt un vadīt sadraudzībā ar sevi. Uz mums nemitīgi runā daba. Atvērtu sirdi ietekmē Dieva mīlestība un godība, kas atklājas Viņa roku darbos.

Lasīt tālāk... »

Feb 13 2009

Kapēc cilvēki ienīst Dievu?

Raksts publicēts plkst. 19:00 zem tēmas Radīšana vai evolūcija?

Tomēr daudzi diezgan uzkrītoši ienīst Dievu un visu, kas ar to saistīts, kaut gan saka, ka arī viņa nav. Kādēļ jāuztraucas un jāstrīdas par to kā nav. Izskatās, ka pat pārliecinātākos ateistus māc neapzinātas šaubas: bet varbūt tomēr Dievs ir?

Lasīt tālāk... »

Jan 30 2009

Radīšana vai Evolūcija

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Radīšana vai evolūcija?

Diskusija par radīšanu un evolūciju faktiski ir jautājums par mūsu izcelsmi. Kā mēs te esam nonākuši? Vai mūs kāds ir izveidojis, vai mēs esam radušies nejauši? Vai mēs esam kāda mērķtiecīga plāna rezultāts, vai arī neskaitāmu kosmisku negadījumu produkts?

Lasīt tālāk... »

Dec 17 2008

Fakti kas liecina par lielajiem plūdiem

Raksts publicēts plkst. 14:00 zem tēmas Radīšana vai evolūcija?

Autors: Māris Mols
Vai Bībelē aprakstītie (1. Mozus grāmatā 6.-8.nodaļās) lielie grēku plūdi ir tikai leģenda? Vai pastāv kādi fakti, kas apliecinātu, ka šādi plūdi patiešām ir bijuši? Šajā rakstā ir apkopoti daži no šiem faktiem.
Citi avoti
Bībele nav vienīgais avots, kas apraksta pasaules mēroga plūdus. Vairāki simti citu tautu seno leģendu vēsta par līdzīgu notikumu.

Lasīt tālāk... »

Sep 04 2008

Dzīvības rašanās

Raksts publicēts plkst. 22:11 zem tēmas Radīšana vai evolūcija?

Sagatavoja: Māris Mols
Evolūcijas teorijas piekritēji apgalvo, ka visi dzīvie organismi ir attīstījušies no vieniem senčiem. Sākotnēji ir bijusi vienkārša baktērija, kura dabīgās atlases veidā ir attīstījusies un radījusi visu sugu daudzveidību, ko mēs šodien pasaulē redzam.
Tomēr paliek jautājums – kā tādā gadījumā radās pats pirmais dzīvais organisms? Skolas mācību grāmatās mēs varam lasīt paskaidrojumu, [...]

Lasīt tālāk... »

Jūl 15 2008

No mušiņas zilonis nesanāk

Raksts publicēts plkst. 0:39 zem tēmas Radīšana vai evolūcija?

Autors: Māris Mols

Mēdz teikt, ka evolūcijas teorija ir zinātniski pierādīta, bet lai uzskatītu, ka pasauli kāds ir radījis, ir vajadzīga ticība. Kādi tad ir pierādījumi par labu evolūcijai un cik tie ir stipri? Viens no veidiem kā pierādīt kādu teoriju ir pamatot to ar eksperimentiem. Vai ir iespējams eksperimentāli pierādīt vai apgāzt evolūcijas teoriju? Pirmajā [...]

Lasīt tālāk... »