Rakstu arhīvs par tēmu 'Kristus otrā atnākšana'

Nov 28 2012

Visas planētas vienā rindā? – Meli

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Kristus otrā atnākšana,Spiritisms. Astroloģija. NLO.

Kas tad tas ir? Tie ir meli! It kā nav jau pirmā reize, ka mums kāds melo. Bet vienalga nepatīkami.

Lasīt tālāk... »

Nov 26 2012

Vai atkal pasaules gals 21.decembrī?

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

Ko tad īsti mēs varam gaidīt 21.decembrī? Da jeb ko, tikai ne pasules galu. Ir iespējami daži notikumu attīstības scenāriji.

Lasīt tālāk... »

Mai 17 2011

Vai pasaulei gals jau šajā sestdienā?

Raksts publicēts plkst. 10:08 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

Autors: Dainis Rudzīts
Pēdējā laikā ir kļuvusi populāra pasaules gala datuma nospraušana. Sociologi cilvēku interesi par šo parādību saista ar nedrošību par nākotni, ar biežajām dabas kataklizmām. Latvijā mazāk, bet Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un internetā daudz vairāk jau kopš pagājušā gada tiek sludināts, ka pasaules gals iestāsies pavisam drīz – 21.maijā, t.i. šo sestdien. Idejas autori šo [...]

Lasīt tālāk... »

Mar 02 2011

Tas vēl nav gals

Raksts publicēts plkst. 12:50 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

„Bet jūs dzirdēsit karus un karu daudzināšanu. Esiet nomodā, nebīstieties, jo tam jānotiek; bet tas nav vēl gals, jo tauta celsies pret tautu, valsts pret valsti, un būs bada laiki un zemestrīce dažās vietās.” Mateja ev. 24:6-7

Pēdējā laikā pasauli pāršalc intensīva informācijas plūsma par reģionāliem un starptautiskiem konfliktiem. Ekonomisti un politiķi prognozē tālejošas sekas Āfrikas ziemeļos un tuvajos austrumos notiekošajiem nemieriem. Šie notikumi pat, šķiet, mūsu uzmanībai aizēno daudzās ilgstošās karadarbības un nemieru vietas.

Lasīt tālāk... »

Apr 21 2010

Apmāna meistardarbs tuvojas

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

Un tas jau nebūtu nekas īpašs, ja ar Benjaminu Krēmu, kā viņš pats to apgalvo, nebūtu kontaktējies „Gudrības Meistars”, kurš devis uzdevumu modināt un sagatavot cilvēci „Pasaules Skolotāja” atnākšanai. Tā nu kopš 1974. gada ir informēti miljoniem cilvēki, sarakstītas 13 grāmatas, apbraukāta teju visa pasaule, lai sagatavotu cilvēkus „Pasaules Skolotāja” Mitrejas (Maitreya) atnākšanai.

Lasīt tālāk... »

Mar 09 2010

Cik ilgi var baidīt ar pasaules galu?

Raksts publicēts plkst. 8:30 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

Vērojot procesus, kas norit ap mums, ir skaidrs, ka uz šīs zemes jebkam ir sākums un ir gals. Loģiski spriežot tā vajadzētu būt arī ar planētu uz kuras dzīvojam, tikai jautājums kad?

Lasīt tālāk... »

Jan 20 2010

Atklāsmes grāmatas eņģeļu vēstījums 3

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

„Un vēl cits, trešais, eņģelis sekoja tiem un sauca stiprā balsī: „Ja kas pielūdz zvēru vai viņa tēlu un pieņem zīmi uz savas pieres vai savas rokas, tam būs arī jādzer Dieva dusmu vīns neatšķaidīts, kas ieliets Viņa bardzības kausā, un tam būs jācieš mokas ugunī un sērā svēto eņģeļu un Jēra priekšā. Un viņu mocību dūmi celsies augšup mūžu mūžos; un nebūs miera ne dienu, ne nakti tiem, kas pielūdz zvēru un viņa tēlu un pieņem viņa vārda zīmi.

Lasīt tālāk... »

Jan 17 2010

Atklāsmes grāmatas eņģeļu vēstījums 2

Raksts publicēts plkst. 21:40 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

Vēl cits eņģelis, otrs, sekoja un sauca: “Kritusi, kritusi lielā Bābele, kas apdzirdījusi visas tautas ar savas netiklības dusmu vīnu.” Atklāsmes grāmata 14:8

Ļoti lakonisks, bet daudz informācijas saturošs ziņojums tiem, kas, lasot Bībeli, ir pazīstami ar tur aprakstītajiem vēsturiskajiem un nākotnes notikumiem.

Lasīt tālāk... »

Jan 08 2010

Atklāsmes grāmatas eņģeļu vēstījums 1

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

Atklāsmes grāmatā ir daudz noderīgu ziņojumu, kas ļauj mierīgi skatīties nākotnē un saprast, kas pasaulē notiek šobrīd.

Šinī sērijā īsi gribu aplūkot vēstījumu un to nozīmi ko pauž trīs eņģeļi, kas pēc Atklāsmes grāmatas struktūras un konteksta norāda, ka tie ir pēdējie norādījumi un aicinājumi cilvēkiem pirms notiek milzu pārmaiņas ar mūsu zemeslodi, un varētu būt ļoti noderīgi katram lasītājam.

Lasīt tālāk... »

Dec 23 2009

Nebīstieties, tam jānotiek

Raksts publicēts plkst. 8:00 zem tēmas Kristus otrā atnākšana

Autors: Māris Mols
Bet, kad jūs dzirdēsit par kariem un kara daudzināšanu, tad nebīstieties, tam jānotiek; bet gals vēl nav klāt. (Marka 13:7)
Mēdz teikt, ka pasaules vēsturē nekad nav bijis tāds laiks, kad kaut kur nenotiktu kāds karš. Daudzi vēl atceras un ir piedzīvojuši Otro pasaules karu, kurš prasīja miljoniem cilvēku dzīvību. Šodien mēdijos dominē ziņas [...]

Lasīt tālāk... »
1. lapa no 212